Zaproszenie na serię wykładów dotyczących Sustainable Development Goals

02-10-2020

Institut Teknologi Sepuluh Nopember (ITS Surabaya) zaprasza studentów uczelni partnerskich do udziału w Guest Lecture Series on Sustainable Development Goals (GLS SDGs).
W każdy wtorek do 14.12.2020, organizowany jest wykład na temat związany z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju zakładanymi przez ONZ. Na wykłady online można się zarejestrować w dowolnym momencie trwania projektu, jednak tylko obecność na 30% spotkań gwarantuje otrzymanie e-certyfikatu uczestnika.  Rejestracja.
Szczegółowe informacje można znaleźć na załączonych poniżej plakatach.
Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!