Badania w University of Patras w ramach projektu BUT InterAcademic Partnerships

29-09-2020

W dniach 13-19 września br. odbyła się wizyta dr hab. inż. Kanstantsina Miatluka na University of Patras w Grecji. Wyjazd został zrealizowany w ramach projektu BUT InterAcademic Partnerships, APM – Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe.

W trakcie wizyty zostały przeprowadzone badania dotyczące wyznaczania optymalnego położenia i optymalnej trajektorii ruchu robota uniwersalnego UR5. Wyniki tych badań zostaną przedstawione w artykule naukowym, którego publikację zaplanowano na luty 2021 r.