Studia doktoranckie we Włoszech

07-07-2020

Partnerska Uczelnia z Włoch – Università degli Studi del Molise ogłosiła nabór na studia doktoranckie w następujących dziedzinach:

• PhD Programme in Biology and Applied Sciences,
  • PhD Programme in Ecology and Territory,
  • PhD Programme in Innovation and Management of Public Resources,
  • PhD Programme in Agriculture Technology and Biotechnology,
  • PhD Programme in Translational and Clinical Medicine.

Warunkiem udziału jest posiadanie tytułu magistra nadanego przez włoską lub inną europejską uczelnię.

Aplikacje można składać do 20 sierpnia 2020r. (g.12.00 CEST).

Więcej szczegółów dotyczących naboru oraz informacje o możliwości otrzymania stypendium znajdziecie Państwo tutaj.

Osoba kontaktowa w Università degli Studi del Molise: Paolo Biondi, e-mail: paolo.biondi@unimol.it.