Rekrutacja na szkolenie online z promocji i marketingu dla pracowników PB

11-06-2020

Dnia 15.06.2020r. o godzinie 9:00 rusza rekrutacja na szkolenie online z promocji i marketingu dla pracowników PB, które odbędzie się na platformie MS Teams w dniach:

22 czerwca, godz. 9:00 (4h)

23 czerwca, godz. 9:00 (4h)

24 czerwca, godz. 9:00 (4h)

25 czerwca, godz. 9:00 (4h)

29 czerwca, godz. 9:00 (4h)

30 czerwca, godz. 9:00 (4h)

01 lipca, godz. 9:00 (4h)

02 lipca, godz. 9:00 (4h)

Rekrutacja potrwa od godz. 09:00 15.06.2020 do godz. 09:00 18.06.2020. Aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu, należy złożyć formularz rekrutacyjny nr 2 (wydrukowany w kolorze) w Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej w pok. 3C przed zakończeniem rekrutacji.  Formularz

O wynikach rekrutacji wszyscy aplikujący zostaną poinformowani drogą mailową.

Poniżej kilka słów o szkoleniu:

Cyklu szkoleń dla pracowników Politechniki Białostockiej  mający na celu przygotowanie ich do bardziej świadomej i skutecznej promocji Politechniki Białostockiej w kraju i za granicą w trakcie ich codziennej pracy. Szkolenia mają dotyczyć aspektów związanych z promocją (marketingiem) i innymi tematami, które mogą wesprzeć uczestników w skutecznej promocji uczelni. Co najmniej 40% czasu trwania spotkań będzie zajmowała metoda warsztatowa. Szkolenia będą przeprowadzone online za pomocą aplikacji MS Teams.