ERASMUS+ Rekrutacja dodatkowa na Wydziale Mechanicznym

15-05-2020

Informujemy o rekrutacji dodatkowej na wyjazdy na studia zagraniczne w ramach programu Erasmus+ na Wydziale Mechanicznym. Ankiety Kandydata można przesyłać drogą mailową do Koordynatora Wydziałowego do dn. 19.05.2020. Nie trzeba potwierdzać średniej ocen w dziekanacie – potwierdzi ją Koordynator.

Wzory dokumentów są dostępne na stronie internetowej: https://pb.edu.pl/bwm/program-erasmus/wyjazdy-studentow-program-ka103/formularze-do-pobrania-przed-wyjazdem-na-studia-dla-studentow/. Wszystkie dokumenty powinny być uzupełnione komputerowo i podpisane własnoręcznie.

UWAGA: jeżeli ktoś posiada potwierdzenie znajomości języka, wysyła skan dokumentu razem z Ankietą do koordynatora – nie jest to wymagane, ale będzie dodatkowym punktem w rekrutacji.

WYDZIAŁ MECHANICZNY

DR HAB. AGNIESZKA DARDZIŃSKA-GŁĘBOCKA