Trwa rekrutacja na kurs języka polskiego i warsztaty z kultury polskiej online dla studentów zagranicznych.

17-04-2020

Studenci mają czas do 22 kwietnia na zapisanie się na zajęcia. Kurs języka polskiego i warsztaty z kultury polskiej realizowane są w ramach projektu „Welcome to Poland” Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. To druga tura zajęć i warsztatów prowadzonych w ramach tego projektu, pierwsza odbyła się w semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019. Zajęcia prowadzone będą online za pomocą platformy Zoom przez nauczyciela ze Studium Języków Obcych Politechniki Białostockiej.