Rekrutacja na wyjazdy Erasmus+ Kraje Partnerskie (KA-107 2019)

17-10-2019
grafika kontynenty

Rekrutacja na  wyjazdy w ramach programu ERASMUS+ kraje partnerskie KA-107 2019 dla pracowników akademickich i administracyjnych PB w roku akademickim 2019/2020.

W przypadku Wyjazdów Dydaktycznych STA zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2019r. Po zakończonym procesie kwalifikacyjnym na niewykorzystane miejsca prowadzony będzie nabór ciągły.

Na Wyjazdy Szkoleniowe STT pracowników administracyjnych PB prowadzony będzie nabór ciągły.

Aby wziąć udział w wyjeździe należy dostarczyć wymagane dokumenty do Biura BWM (pok. 1C).

Czas pobytu w uczelni partnerskiej przy wyjeździe typu STA i STT to 5 dni roboczych oraz dodatkowo finansowane są 2 dni na podróż.

Stypendium: 1260 EUR oraz ryczałt na koszty podróży w zależności od odległości w wys. do 1500 EUR.

Więcej informacji znajduje się w zakładce Program ERASMUS+ PROGRAM KA107 Wyjazdy pracowników.

Lista dostępnych miejsc (XLSX, plik dostępny cyfrowo)