XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Już w maju rusza XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. To doskonała okazja, aby spojrzeć na naukę z innej strony! Bawić się i poznawać świat jednocześnie! Przeżyć niezapomnianą przygodę!

Hasło tegorocznego festiwalu to zdanie wypowiedziane przez naszą noblistkę Marię Skłodowską-Curie „Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć”.

Politechnika Białostocka zaprasza 13 maja na szereg ciekawych spotkań.
Studium Języków Obcych przygotowało:
Test Your Technical English Online – mgr Anna Kalisz
Pen Pals – łączenie dzieci z Polski i Kalifornii poprzez pisanie listów – mgr Aniela Staszewska, mgr Sylwia Dobkowska, Cailyn Stewart
POLSKI ŚPIEWAJĄCO – słyszę, rozumiem, śpiewam, wiem – mgr Dorota Szuper-Jakubiuk

XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki na Politechnice Białostockiej.

Wstęp na wszystkie imprezy zaplanowane przez Politechnikę Białostocką w ramach XX Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest bezpłatny.
Działania SJO w ramach Festiwalu koordynuje dr Małgorzata Ciereszko.