Studium Języków Obcych

Rejestracja na wydarzenie została zakończona
Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video.

Dane osobowe/Personal details:

Informacje o studiach/University course:

Wartościowe warsztaty/Great workshops:

Wybór pracodawcy do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim/Choose a recruiter:

Możesz zapisać się na więcej niż jedną rozmowę./You can register for more than one interview.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rozmowie z rekruterem, prześlij swoje CV na adres: doradca.zawodowy@pb.edu.pl./If you would like to attend an interview with a recruiter, please send your CV to: doradca.zawodowy@pb.edu.pl.

Ze względu na ograniczone ramy czasowe, możesz nie zostać zaproszony na wszystkie rozmowy, na które się zapisałeś(aś). Szczegóły na miejscu./Due to time constraints, you may not be invited to all the interviews you have signed up for. Meet us at the venue for details.

Adres e-mail/E-mail address:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Politechnikę Białostocką
    Consent to the processing of personal data by Bialystok University of Technology

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administrator's information in relation to data processing