Intensywny 150-godzinny kurs B2

150h int B2Intensywny 150-godzinny kurs semestralny – poziom docelowy B2

Kurs przygotowujący studentów zagranicznych do podjęcia studiów w języku polskim. W zależności od początkowej kompetencji językowej słuchaczy, kurs może trwać 1 lub 2 semestry.
Zajęcia kończą się egzaminem pisemnym i ustnym.

Zajęcia obejmują 10 godzin tygodniowo i trwają przez 15 tygodni. Dodatkowo program przewiduje tygodniowo 12-15 godzin pracy własnej studentów.

Planowany termin rozpoczęcia kursu: połowa lutego 2023 r., a zakończenia: czerwiec 2023 r.

Koszt: zostanie podany w terminie późniejszym. Obowiązuje zniżka 5% przy płatności jednorazowej przed rozpoczęciem kursu.

W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Intensive 150-hour-per-semester course aiming at B2 level

The course is designed to prepare foreign students for studying in Polish. Depending on the participants’ initial language ability, it may be necessary to take 2  semesters of the course to achieve the desired level of competence B2.

The course ends with a written and oral examination.

The course lasts 15 weeks with 10 hours of classes a week. Additionally, the course programme requires 12-15 hours of self-study weekly.

Planned start date for the course: mid-February 2023 and completion date: June 2023.

Cost: to be announced by December. A 5% discount applies for a one-off payment before the course begins.

Please contact us for details