Projekt „Solidarni z Ukrainą” w SJO

29-07-2022
prowadzący kurs dr Michał Citko oraz kursanci trzymający certyfikaty ukończenia kursu, pozują na tle ściany z napisem "Studium Języków Obcych"

W czwartek 28.07 zakończył się intensywny wakacyjny kurs języka polskiego w ramach projektu Solidarni z Ukrainą organizowanego przez BWM we współpracy z SJO. Jedenastu studentów (10 w ramach projektu i 1 wolny słuchacz) zmuszonych sytuacją w swojej ojczyźnie postanowiło nie poddawać się i kontynuować swoją edukację mimo trwającej wojny. Przez cztery tygodnie intensywnie pracowali, żeby jeszcze lepiej rozmawiać po polsku (radzą sobie bardzo dobrze) i móc od października podjąć lub kontynuować studia na naszej Uczelni lub w innych ośrodkach w Polsce. Trzymamy za Was kciuki!