Relacja z Festiwalu Nauki i Sztuki w SJO

13-05-2022

10 maja Studium Języków Obcych wzięło udział w Festiwalu Nauki i Sztuki.

Przygotowaliśmy serię warsztatów i zabaw językowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się eksperyment „Co słyszą twoje oczy”. Można było poznać tajniki pisania tekstów technicznych w języku angielskim, zagrać w gry planszowe czy też skosztować nauki języka polskiego jako obcego.

Odwiedzili nas uczniowie białostockich szkół podstawowych, studenci i pracownicy PB.

Zapraszamy do galerii zdjęć.