TOEIC

29-10-2020

Najbliższa sesja egzaminu TOEIC odbędzie się 16 grudnia 2020 r., o godz. 10:00 w Auli IET (Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku). Na sesję kandydaci rejestrują się samodzielnie na stronie ETS.

Przed przystąpieniem do rejestracji pracownicy, studenci i absolwenci PB proszeni są o zgłoszenie się drogą mailową na m.komarewska [at] pb.edu.pl w celu uzyskania specjalnego promo kodu, dzięki któremu będą oni mogli przystąpić do egzaminu na preferencyjnych warunkach cenowych. Cena za egzamin z promo kodem wynosi: studenci PB – 247,07 zł + 13 zł certyfikat (=260,07 zł), pracownicy i absolwenci PB – 277,07 zł + 13 certyfikat (=290,07 zł). Promo kod  działa jedynie przy wyborze tych dwóch produktów. Kandydaci otrzymają także raporty wyników, automatycznie dołączane do testu.

UWAGA STUDENCI PB!  W trakcie rejestracji proszę „kliknąć” również Student Discount (-30.01 PLN).

Rejestracja potrwa do 5 grudnia, do godz. 10:00 lub do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji o egzaminie TOEIC