Archived website. New website.

Video summary of the International Interdisciplinary Summer School

24-10-2022

We invite you to watch the video summary of the International Interdisciplinary Summer School “Energy-efficient, user-friendly and environment-friendly” attended by representatives of the University of Valladolid (Spain), Politechnic School of Belmez (Spain), Marche Polytechnic University (Italy), Trakya University (Turkey) , National Institute of Technology Warangal (India), Polytechnic Institute of Viana do Castelo (Portugal). Classes started on June 27 and ended on July 8, 2022.