Zapraszamy do udziału w szkole letniej w Ostrawie, w Czechach.

28-03-2024
W imieniu Uniwersytetu w Ostrawie zachęcamy do udziału w trzeciej edycji międzynarodowej szkoły letniej w Czechach, pod hasłem „Entrepreneurship for All: Boost your Creativity”.

Oferta udziału w szkole letniej skierowana jest do wszystkich studentów uczelni partnerskich Uniwersytetu w Ostrawie (w tym Politechniki Białostockiej), nie tylko tych studiujących w biznesie, ponieważ zakładamy, że podstawy biznesu są istotne dla wszystkich.

Termin szkoły letniej: 19-30 sierpnia 2024 (dwa tygodnie)

Miejsce: Uniwersytet w Ostrawie, Českobratrská 16, 702 00, Ostrawa, Czechy

Cena: 250 EUR

Cena obejmuje wszystkie zajęcia, warsztaty i dodatkowe zajęcia kulturalne w ramach programu.
Cena nie obejmuje przejazdu do/z Ostrawy, zakwaterowania, obiadów i zajęć w czasie wolnym, poza programem.

Warunki udziału:
  • Język wykładowy: angielski (zalecany poziom B2)
  • Kwalifikowalność: Studenci zagraniczni (obecnie studiujący na uniwersytecie, zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich)
  • Termin składania wniosków: 10 kwietnia 2024 r.

Więcej informacji w Broszurze informacyjnej (PDF, 4 MB, otworzy się w nowej karcie) oraz na stronie organizatora.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Panią Moniką Šmídlová.