Rekrutacja pracowników PB na szkolenie z różnic kulturowych

10-02-2023
Serdecznie zapraszamy pracowników PB na bezpłatne szkolenie z różnic kulturowych organizowane w ramach projektu „Akcja-Integracja” programu Welcome to Poland.
Szkolenie skierowane jest do pracowników uczelni odpowiedzialnych za kontakty międzynarodowe oraz zajmujących się obsługą zagranicznych gości, w tym studentów. Szkolenie dotyczyć będzie zagadnień związanych z internacjonalizacją uczelni oraz specyfiki kontaktów z przedstawicielami innych kręgów kulturowych. Celem szkolenia będzie wzrost wiedzy i kompetencji pracowników PB w tym zakresie. W celu zbadania przyrostu wiedzy uczestników zostaną przeprowadzone przedszkoleniowe i poszkoleniowe testy.
Szkolenie odbędzie się 15.03.2023 r. i zostanie poprowadzone przez trenera z Europejskiej Akademii Dyplomacji. Czas trwania szkolenia: 8 h.
Harmonogram spotkania: RÓŻNICE MIĘDZYKULTUROWE NA MIĘDZYNARODOWEJ UCZELNI (PDF, 182 KB, otworzy się w nowej karcie)
Rekrutacja na szkolenie zostanie przeprowadzona w oparciu o zasady równości szans i niedyskryminacji ze względu na wiek, płeć, rasę, pochodzenie etniczne, niepełnosprawność, poglądy czy też orientację seksualną oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn. Łącznie w szkoleniu weźmie udział 30 osób. Przy zapisach obowiązuje kolejność przyjmowania kompletnych zgłoszeń.Dokumenty rekrutacyjne przyjmujemy w BWM w pok. 1/1 C do 28.02.2023 r.:
Formularz rekrutacyjny
Oświadczenie RODO NAWA
Oświadczenie RODO POWER
Dodatkowa zgoda uczestnika

UWAGA! Dokumenty prosimy drukować w kolorze.