Zapraszamy do zapoznania się z broszurą podsumowującą realizację projektu BUT, w ramach programu APM

20-07-2022

W ramach realizacji projektu BUT InterAcademic Partnerships, wydana została broszura informacyjna prezentująca wydziały Politechniki Białostockiej oraz podsumowująca realizację zadań 1-16 w ramach projektu BUT INTERACADEMIC PARTNERSHIPS, program APM.

Osoby zainteresowane zachęcamy do zapoznania się z opracowanymi broszurami:

Broszura APM po polsku (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 3 MB)

Broszura APM EN (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 10 MB)

Broszura APM ES (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 10 MB)

Broszura APM IT_compressed (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 10 MB)

Projekt BUT InterAcademic Partnerships zakładał również przygotowanie 7 filmów dydaktycznych w trzech wersjach językowych każdy:

1. Odnawialne źródła ciepła ─ kolektory słoneczne (wersja polska, wersja angielska, wersja hiszpańska)
  2. Analiza biopaliw stałych – wyznaczanie ciepła spalania (wersja polska, wersja angielska, wersja hiszpańska)
  3. Domy atrialne w historii (wersja polska, wersja angielska, wersja hiszpańska)
  4. Elektryczne źródła światła stosowane do oświetlenia (wersja polska, wersja angielska, wersja włoska)
  5. Parametry kolorymetryczne źródeł światła stosowanego do oświetlenia (wersja polska, wersja angielska, wersja włoska)
  6. Wizualne i niewizualne skutki światła (wersja polska, wersja angielska, wersja włoska)