Erasmus+ / Oferta praktyk JobTrust

30-11-2020

W ubiegły wtorek, na platformie MS Teams odbyło się spotkanie z przedstawicielką firmy Job Trust, która omówiła aktualną ofertę praktyk i staży, możliwych do realizacji  ramach Programu Erasmus+. Proponowane oferty są skierowane głównie do studentów Wydziału Inżynierii Zarządzania.

Osoby, które nie uczestniczyły w spotkaniu, a chciałyby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na dodatkowe spotkanie na Zoomie, które odbędzie się 03.12.2020 o godzinie 16:15.

Plan spotkania:

16:15 prezentacja aktualnej oferty firmy Job Trust,

17:00 sesja Q&A.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/2726641541?pwd=V3dnazQ2NGZXdHM1ZXdlQWpWUVdPZz09

Plik PDF z informacją o spotkaniu / English (PDF, wersja dostępna cyfrowo, 2 MB)

Przypominamy, że realizacja praktyk w ramach Programu Erasmus+ to szansa na dodatkowe dofinansowanie wyjazdu oraz na uzyskanie dostępu do narzędzia Online Linguistic Support, które oferuje wsparcie językowe dla uczestników mobilności (tj. kursy językowych online, testy sprawdzające biegłość językową)

Zapraszamy serdecznie!