Oferta biznesowa Politechniki Bialostockiej
Wydział Budownictwa i Nauki o Środowisku
Dziekan Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku PB prof. dr hab. inż. Michał Bołtryk

Prof. dr hab. inż. Michał BołtrykDziekan Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycje współpracy z Wydziałem Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej, gdzie nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań przyczynia się do tworzenia praktycznych rozwiązań dla przemysłu i nauki.

Nasza oferta obejmuje wsparcie wykwalifikowanej kadry ekspertów i dostęp do zaawansowanego technologicznie zaplecza infrastrukturalnego, co zyskało nam uznanie zarówno w regionie, jak i w całym kraju. Jako wiodąca jednostka Politechniki Białostockiej, proponujemy Państwu usługi w trzech kluczowych obszarach: inżynierii lądowej, inżynierii środowiska i naukach leśnych.

Nasze działania są ukierunkowane na dostarczanie rozwiązań o wysokiej jakości, które harmonijnie współgrają z zasadami zrównoważonego rozwoju i są dostosowane do bieżących potrzeb rynku.

Nasza oferta jest skierowana m.in. do:
• startupów technologicznych;
• przedsiębiorstw w fazie wzrostu, szukających nowatorskich rozwiązań i partnerów do badań;
• jednostek nastawionych na zdobywanie funduszy na projekty naukowe i działalność badawczo-rozwojową.
Zapewniamy, że współpraca z nami to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu, podparta doświadczeniem naszego zespołu i doskonale wyposażonymi laboratoriami. Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu, abyśmy mogli dopasować naszą ofertę do specyficznych wymagań Państwa organizacji.

Zobacz więcejZobacz mniej

Ulotka ogólna wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej

Pełna oferta wydziału

Katedra Technologii w Inżynierii Środowiska