17 lutego 2024 roku – kolejne zajęcia

09-02-2024

Szanowni Państwo,

Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się już 17 lutego 2024 roku (sobota).

Obieg wody w przyrodzie i jego znaczenie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile mamy obiegów wody w przyrodzie to te zajęcia są dla Ciebie. W trakcie warsztatów poznasz procesy zachodzące w skali globalnej i lokalnej. Poznasz zagadnienia dotyczące retencji, znaczenia lasów oraz sam zdecydujesz o prawidłowym biegu rzeki!

Jak zbudować wieżowiec?

To fascynujące zajęcia, podczas których dzieci stają się małymi architektami i konstruktorami. W trakcie zajęć dzieci będą miały okazję rozwijać swoje umiejętności manualne, kreatywność i zdolności przestrzenne, ucząc się jednocześnie, jak zbudować imponujący wieżowiec.

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem w godzinach 15:00-17:00.

Prosimy o przybycie do Punktu Informacyjnego co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.​

Punkt Informacyjny znajdować się będzie na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej  (ul. Wiejska 45E, 15-351 Białystok)

Mama kampusu Politechniki Białostockiej z oznaczonym budynkiem Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku