13 stycznia 2024 roku – kolejne zajęcia

09-01-2024

Szanowni Państwo,

Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się już 13 stycznia 2024 roku (sobota).

Matematyka hakera czyli historia o tym jak zostać agentem 1337.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak naprawdę wygląda praca hakera to te zajęcia są dla Ciebie. W trakcie zajęć poczujesz się jak prawdziwy Elliot łamiący cybernetyczne zagadki i zagrasz w prawdziwy hakerski CTF.

Ile to możliwości, kombinatoryka dla najmłodszych.

Kombinatoryka to nowy dział matematyki realizowany w szkole podstawowej,  Zapraszamy do dobrej zabawy z prostymi problemami kombinatorycznymi z życia codziennego, pierwszych doświadczeń kombinatorycznych i rozwijania poprawnego myślenia kombinacyjnego. Ile to możliwości? Dużo!

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem w godzinach 15:00-17:00.

Prosimy o przybycie do Punktu Informacyjnego co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.​

Punkt Informacyjny znajdować się będzie na Wydziale Informatyki (ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok)

mapa miasteczka akademickiego PB