01 czerwca 2019 roku – kolejne zajęcia

28-05-2019

Szanowni Państwo,

Informujemy, że najbliższe spotkanie w ramach PB BUD odbędzie się 01 czerwca 2019 roku (sobota).

dziecko z misiem Na tych wyjątkowych zajęciach mali studenci będą mieli okazję dowiedzieć się w jaki sposób dbać o swoje bezpieczeństwo.

W ramach zajęć planowane są warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, kształtowania właściwych postaw oraz zachowań w sytuacjach nietypowych.

Zajęcia realizowane są we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białymstoku.

Do udziału w zajęciach zapraszamy również Rodziców naszych Studentów. W ramach zajęć dla Rodziców odbędzie się prelekcja na temat bezpieczeństwa, którą poprowadzą funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komedy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Zajęcia odbędą się zgodnie z harmonogramem zajęć w godzinach 10:00-11:30.

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu uzupełnienia formalności.

Zajęcia odbywać się będą w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16, 15-333 Białystok).

mapa CNK PB

Prosimy o śledzenie bieżących informacji zamieszczanych na naszej stronie internetowej.