Rada Użytkowników

Skład Rady Użytkowników i zakres jej działalności określa Regulamin Rady Użytkowników zatwierdzony przez Radę Założycielską MSK BIAMAN dnia 03.03.1997 r. W szczególności Rada Użytkowników MSK BIAMAN nadzoruje działalność merytoryczną CKSR i dba o właściwe wykonywanie nałożonych na nie zadań, zgodnych z założeniami zawartymi w Porozumieniu Środowiskowym z dnia 20.12.1994 r.

Rada użytkowników MSK BIAMAN w kadencji 2017-2021

Przewodniczący Rady

• prof. dr hab. Jan Wójcik – Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży

Sekretarz Rady