Informacje o Ośrodku Własności Intelektualnej w tekście łatwym do czytania – ETR

W Ośrodku Własności Intelektualnej zajmujemy się wynalazkami, które powstały na Uczelni.

Pomagamy studentom i pracownikom w dziedzinie własności przemysłowej.

Dowiesz się u nas po co i jak szukać w patentowych bazach danych.

Udostępniamy publikacje o patentach, wzorach, znakach towarowych i prawach autorskich.

Możesz przyjść do Ośrodka od poniedziałku do piątku, od godziny 7.30 do 15.30.

Ośrodek znajduje się w budynku Wydziału Informatyki przy ulicy Wiejskiej 45A, w pokoju 16B.

Możesz zadzwonić na numer 85 746 70 14.

Możesz wysłać e-mail na adres: owi@pb.edu.pl