Nagroda Główna im. Edmunda Puczyłowskiego
Adam Sienkiewicz | II LO Białystok |
Kategoria juniorów
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Ignacy Kleszowski | LO Lublin | 18 | nagrody I stopnia |
Jan Ksepko | I LO Białystok | |||
3 |
Mikołaj Ławreszuk | II LO Białystok | 17 | |
4 |
Maciej Sobolewski | II LO Białystok | 14 | nagroda II stopnia |
5 |
Maciej Janiszewski | I LO Łomża | 12 | nagrody III stopnia |
Michał Wlizło | LO Lublin | |||
7 |
Kacper Wnorowski | 53 SP Białystok | 10 | wyróżnienia |
8 |
Nikonezja Armo | I LO Łomża | 8 | |
Franciszek Myśliwiec | I LO Łomża | |||
10 |
Bartosz Pawilcz | II LO Białystok | 7 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Adam Sienkiewicz | II LO Białystok | 24 | nagrody I stopnia |
2 |
Michał Jóźwiak | II LO Białystok | 23 | |
3 |
Michał Iwaniuk | II LO Białystok | 20 | nagrody II stopnia |
Stanisław Kozłowski | II LO Białystok | |||
5 |
Kacper Januszkiewicz | II LO Białystok | 18 | |
6 |
Andrzej Lebejko | I LO Białystok | 17 | |
7 |
Aliaksei Brutski | II LO Białystok | 14 | nagrody III stopnia |
8 |
Hubert Chrostowski | I LO Łomża | 13 | |
9 |
Wojciech Bartnicki | I LO Białystok | 12 | |
Marcel Kurowicki | I LO Sokołów Podlaski | |||
Bartosz Świetliczny | ALO PB Białystok |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Michał Jóźwiak, Stanisław Kozłowski, Adam Sienkiewicz | II Liceum Ogólnokształcące Białystok |
67 |
2 | Aliaksei Brutski, Michał Iwaniuk, Kacper Januszkiewicz | II Liceum Ogólnokształcące Białystok (drugi zespół) | 52 |
Kategoria klas trzecich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Arina Mielnikawa | I LO Białystok | 20 | nagroda I stopnia |
2 |
Filip Rogowski | I LO Białystok | 14 | nagrody II stopnia |
3 |
Kamil Januszkiewicz | II LO Białystok | 13 | |
4 |
Michał Bazydło | I LO Łomża | 12 | nagroda III stopnia |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Arina Mielnikawa, Oskar Płoński, Filip Rogowski | I Liceum Ogólnokształcące Białystok |
34 |
2 |
Kamil Januszkiewicz, Michał Jarmoc, Paweł Turowski | II Liceum Ogólnokształcące Białystok |
25 |
3 |
Michał Bazydło, Agnieszka Łapińska, Krzysztof Modzelewski | I Liceum Ogólnokształcące Łomża |
23 |