Konkurs „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec” – druga edycja

II edycja konkursu dla młodych naukowców! „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec to konkurs, w którym zespoły uczniowskie otrzymują dofinansowanie na realizację mini projektu badawczego. Zachęcamy Szkoły do dołączenia do nas!

20 czerwca 2023 r. wystartowała II edycja konkursu!

Podobnie, jak w poprzedniej edycji, konkurs przebiega w dwóch etapach: regionalnym oraz międzywojewódzkim.

Wydłużyliśmy termin naboru wniosków do 16 października 2023 r.

• Uczniowie realizują swoje projekty badawcze od 1 listopada 2023 r. do 30 kwietnia 2024 r.
  • Zespoły projektowe mają czas na złożenie sprawozdań końcowych do 10 maja 2024 r.
  • Do 30 maja 2024 r. nastąpi wybór pięciu projektów badawczych wytypowanych do finału międzywojewódzkiego.
  • W czerwcu 2024 roku odbędzie się finał konkursu, podczas konferencji kończącej etap międzywojewódzki. Zespoły zaprezentują swoje projekt, z których zostanie wybranych sześć, a ich członkowie otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs „NAUKOLATEK” – Nastoletni Naukowiec jest realizowany w obszarze NAUKA w ramach Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Ogłoszenie terminu naboru do drugiej edycji Konkursu „Naukolatek” – Nastoletni Naukowiec (PDF, 195 KB, otworzy się w nowej karcie)

Regulamin_konkursu_NAUKOLATEK-Nastoletni_Naukowiec-zaczniki-do-regulaminu-1 (1) (PDF, 4 MB, otworzy się w nowej karcie)

Zalacznik-nr-2_do-Regulamin-Konkursu-NAUKOLATEK_Wzor-sprawozdania-z-realizacji-projektu2024

Koordynator działania projektowego