Akademickie Mistrzostwa Polski w Karate WKF

29-05-2019

W dniach 25-26 maja 2019 roku drużyna karate WKF KU AZS Politechniki Białostockiej wzięła udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.  Zawody odbyły się we Wrocławiu. W turnieju naszą uczelnię reprezentowały cztery osoby: Karolina Klepacka (Wydział Architektury), Urszula Tokajuk (Wydział Informatyki), Jakub Radziwoniuk (Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska) i Tomasz Szymaniuk (wydział Mechaniczny).

Wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

Karolina Klepacka – I miejsce w klasyfikacji generalnej AMP w Karate WKF w kumite indywidualnym kobiet do 68 kg.

Urszula Tokajuk – II miejsce w klasyfikacji generalnej AMP w Karate WKF w kumite indywidualnym kobiet do 68 kg.

Jakub Radziwoniuk – II miejsce w klasyfikacji generalnej AMP w Karate WKF w kumite indywidualnym mężczyzn do 75 kg.

I miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych AMP w Karate WKF w kumite indywidualnym mężczyzn do 75 kg.

Karolina Klepacka, Urszula Tokajuk – III miejsce w klasyfikacji generalnej AMP w Karate WKF w kumite drużynowym kobiet.

II miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych AMP w Karate WKF w kumite drużynowym kobiet.

        W klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski w Karate WKF drużyna Politechniki Białostockiej (Karolina Klepacka, Urszula Tokajuk, Jakub Radziwoniuk, Tomasz Szymaniuk) zajęła V miejsce.

       Wyniki uzyskane przez naszych zawodników są największym osiągnięciem tej dyscypliny sportu w dziejach uczelni. Gratulujemy!!!

 


× W ramach naszego serwisu www stosujemy pliki cookies zapisywane na urządzeniu użytkownika w celu dostosowania zachowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkownika oraz w celach statystycznych.
Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.
Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki.