Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej – kim jesteśmy?

członkowie Samorządu Studentów Politechniki BiałostockiejJesteśmy studentami, którzy chcą działać! Zostaliśmy wybrani, aby reprezentować społeczność studencką i pomagać w codziennych sprawach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy student Politechniki Białostockiej miał możliwość realizacji swoich zamierzeń, miał do kogo zwrócić się o pomoc, ale również doświadczył dodatkowych atrakcji i aktywności wykraczających poza codzienną działalność akademicką.

Samorząd jest również miejscem rozwoju. Mamy szansę próbować swoich sił w komisjach, działalności na wydziałach oraz realizacji w projektach, gdzie zawsze potrzeba rąk do pracy. Bardzo cenimy sobie rozmowy ze studentami i ich opinie, dlatego w biurach na wydziałach zawsze możecie znaleźć kogoś, aby powiedzieć mu o swoich problemach lub propozycjach działania, a przy tym wypić kawę w miłym towarzystwie.

Praca w Samorządzie niesie ze sobą naprawdę dużo pracy. Jednak zdobyte doświadczenia, umiejętności i satysfakcja z wypełniania naszej misji jest tego warta.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania, propozycje lub chcesz do nas dołączyć – skontaktuj się z nami!