Mock Job Interview – przygotuj się do rozmowy o pracę w języku angielskim

27-04-2022

Studium Języków Obcych oraz Biuro Karier zapraszają na Mock Job Interview – wydarzenie, podczas którego przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie weźmiesz udział w takiej rozmowie w języku angielskim z rekruterem z przedsiębiorstwa.

Mock Job Interview to:

• warsztaty i prezentacje dotyczące przygotowania się do rozmowy o pracę
  • indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym odnośnie profilu LinkedIn oraz tworzenia wartościowego CV
  • symulacje rozmów o pracę z native speaker’em z SJO
  • symulacje rozmów o pracę w języku angielskim z rekruterami z firm współpracujących z PB
  • profesjonalna sesja zdjęciowa – zdjęcia do CV, LinkedIn
Dokładny program wydarzenia, informacje o ekspertach ze Studium Języków Obcych oraz Biura Karier, sylwetki pracodawców oraz inne informacje znajdziesz na stronie wydarzenia.

Decyzją Prorektora ds. Studenckich, dr hab. inż. Jarosława Szusty, prof. PB, studenci PB, którzy wezmą udział w wydarzeniu zostaną zwolnieni z zajęć.

Dołącz do wydarzenia: Mock Job Interview | Facebook.