Konferencja „Nauka na rzecz efektywnego wejścia na rynek pracy wykształconych autystów” 17.09.

04-09-2024

Zapraszamy do udziału w konferencji podsumowującej projekt „Nauka na rzecz efektywnego wejścia na rynek pracy wykształconych autystów„, realizowany w ramach programu „Nauka dla Społeczeństwa”, która odbędzie się w dniu 17 września 2024 r. w Auli im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20, bud. C, od godz. 13.

Podczas konferencji zostaną przedstawione najważniejsze wnioski z prowadzonych badań, które mogą być wykorzystane przez różne podmioty do zwiększania otwartości rynku pracy na osoby w spektrum autyzmu. Zostaną też uroczyście wręczone certyfikaty ukończenia szkolenia dla asystentów wykształconych osób w spektrum autyzmu.

Więcej informacji na https://autyscinarynkupracy.edu.pl/

Organizatorem konferencji jest Fundacja Prawo i Partnerstwo.