Potrzeba więcej inżynierów – nowa wystawa czasowa

30-11-2023
Potrzeba nam inżynierów – to tytuł wystawy czasowej, którą można oglądać w holu przez Centrum Historii Politechniki Białostockiej im. inż. Mirosława Bujanowskiego.
Tym razem opowiadamy o pierwszych 25 latach funkcjonowania naszej Uczelni.
1 grudnia mijają 74 lata od utworzenia prywatnej Wieczorowej Szkoły Inżynierskiej – obecnej Politechniki Białostockiej.
Jak funkcjonowała przez pierwsze ćwierćwiecze?
Zapraszamy do oglądania wystawy – parter Wydziału Mechanicznego.
Wstęp bezpłatny.
W piątek 1 grudnia w godzinach 9:00-14:00 zapraszamy także do obejrzenia wystawy stałej w Centrum Historii (s. 135 na Wydziale Mechanicznym).
Zapraszamy!
Więcej o wystawie – w zakładce Wystawy czasowe.