Centrum Historii w Noc Muzeów

10-05-2022

Witajcie na budowie!

Przed nami pierwsza w historii uczelni, Noc Muzeów.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Historii Politechniki Białostockiej im. inż. Mirosława Bujanowskiego w sobotę, 14 maja od godz. 19:00 do 22:00.

Będzie można obejrzeć projekty, makiety i zdjęcia obrazujące rozwój kampusu Politechniki Białostockiej.

Zapraszamy na spotkanie pod hasłem: Plany a rzeczywistość – historia budowy miasteczka akademickiego. Oprócz tego będzie można poznać ekspozycję stałą.

Natomiast w holu przed wejściem przygotowaliśmy atrakcje dla osób w różnym wieku. Będą m.in. rebusy, układanki, krzyżówki. Zwiedzanie o godzinach: 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00 i 21:30.

Zapraszamy do rejestracji

E-mail: centrumhistorii(at)pb.edu.pl, tel. 85 746 91 36.

Centrum mieści się na parterze Wydziału Mechanicznego, ul. Wiejska 45 C. Wjazd od ulicy Zwierzynieckiej.

Zapraszamy!