Otwarcie Centrum Historii Politechniki Białostockiej im. inż. Mirosława Bujanowskiego ONLINE

20-11-2021
Otwarcie Centrum Historii Politechniki Białostockiej 1 grudnia 2021 r.
Rektor PB dr hab. inż. Marta Kosior-Kazberuk, prof. PB
oraz Dyrektor AUiCH PB dr inż. arch. Maciej Kłopotowski
uprzejmie zapraszają na uroczyste otwarcie Centrum Historii Politechniki Białostockiej im. inż. Mirosława Bujanowskiego.
Uroczystość odbędzie się 1 grudnia 2021 r. (środa) o godz. 11:00
w siedzibie Centrum (budynek Wydziału Mechanicznego PB, parter, s. 135),
ul. Wiejska 45 C.

Program uroczystości:
  • Powitanie Gości
  • Wystąpienie JM Rektor Politechniki Białostockiej dr hab. inż. Marty Kosior-Kazberuk, prof. PB
  • Wystąpienie Dyrektora Archiwum Uczelnianego i Centrum Historii Politechniki Białostockiej dr. inż. arch. Macieja Kłopotowskiego
  • Wystąpienia zaproszonych Gości
  • Wykład inauguracyjny historyka i muzealnika mgr. Andrzeja Lechowskiego
  • Powołanie Rady Centrum Historii Politechniki Białostockiej im. inż. Mirosława Bujanowskiego
  • Uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie Centrum
  • Zwiedzanie wystawy, film „Wiedza, historia, potencjał”