Szkolenie z obsługi modułu „Planista” w USOS

24-01-2024
Obraz zawierający tekst, projekt graficzny, logo.
Uprzejmie informujemy, że szkolenie dotyczące obsługi modułu „Planista” w USOS, skierowane do osób układających rozkłady na semestr letni 2023/2024, odbędzie się w formule zdalnej 07 lutego 2024 o godz. 10:00 za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams. Przewidywany czas trwania szkolenia to około 60 minut.

Prosimy o przekazanie informacji osobom odpowiedzialnym na Państwa Wydziałach za to zadanie, a także o zgłoszenie chęci udziału do:

Adama Kasianowicza a.kasianowicz@pb.edu.pl lub
Radosława Kapicy r.kapica@pb.edu.pl

Dla osób układających rozkłady zajęć na poszczególnych wydziałach szkolenie jest obowiązkowe.