Office 365 w rozszerzonej licencji A3 już dostępny

28-10-2021
chmura Office365
Naukę i kształcenie wspieramy technologią. To właśnie ona stała się nieodłącznym elementem nowoczesnych studiów.
Miło nam zatem poinformować, że pracownicy i studenci Politechniki Białostockiej mają możliwość bezpłatnego pobrania najnowszej wersji pakietu Microsoft 356 w ramach subskrypcji Microsoft 365 A3 dla uczniów lub studentów. W najnowszej wersji dostępne są: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i Access na 5 prywatnych PC, 5 tabletach i 5 smartfonach!

Jak zainstalować pakiet Office?

Korzystaj z pakietu Office online lub zainstaluj na swoim urządzeniu:

• Zaloguj się w następujący sposób:
    Login: i.nazwisko@st.pb.edu.pl lub os_id@student.pb.edu.pl
    Hasło: tylko użytkownikowi znane 😉
  • Kliknij przycisk „Zainstaluj”
  • Po zakończeniu instalacji uruchom dowolną aplikację z zainstalowanego pakietu (Word, Excel, Outlook) i aktywuj pakiet uczelnianym kontem Office365 (w menu Plik – Konto), aby uzyskać jego pełną funkcjonalność.
  • Pomoc Microsoftu dot. instalowania pakietu
Uwaga! Uczelnianym kontem Office365 należy logować się do wszystkich klasycznych aplikacji Office (w tym Teams) jak i do portalu Office365 online.

Co zawiera Office 365 w wersji A3?
  • Najnowsze wersje aplikacji: Word, Excel, PowerPoint, Teams, OneNote, Outlook, Skype dla firm, Publisher oraz Access
  • Możliwość instalacji pakietu Office na maksymalnie 5 urządzeniach (komputerach PC lub Mac, urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android lub Windows)
  • Skrzynka mailowa o pojemności 100GB.
  • 1 TB osobistego miejsca na wirtualnym dysku OneDrive
  • Dostęp do Azzure DevTools, co umożliwia pobranie różnych aplikacji firmy Microsoft (w tym Windows). Przejdź do strony logowania.

Pakiet Office może być wykorzystywany przez cały okres trwania nauki. Korzystajcie z pełni możliwości, jakie daje Wam najnowszy pakiet Office.

Jeżeli natomiast chcecie wiedzieć więcej i poznać możliwości Office365 w A3 zapraszamy na warsztaty prowadzone przez trenera Microsoftu.

Szczegółowe informacje:

W przypadku pojawienia się problemów technicznych lub pytań, prosimy o kontakt z Uczelnianym Centrum Informatycznym, pod adresem:

office365@uci.pb.edu.pl

Logo ZIREG

Wydatek współfinansowany z projektu „ZIREG –Zintegrowany Program Politechniki Białostockiej na rzecz Rozwoju Regionalnego” (Umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR22/18-00) w ramach Działania 3.5 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja, Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego