Resetowanie hasła w Office 365 dostępne w USOSweb

04-03-2021

Studenci Politechniki Białostockiej mają możliwość wysłania prośby o reset hasła poprzez system USOSweb.

W tym celu należy zalogować się w systemie USOSweb (https://usosweb.pb.edu.pl) i przejść do zakładki Mój USOSweb (1) a następnie do informacji o Office365. Po wciśnięciu buttona „Resetuj hasło” (2) do Uczelnianego Centrum Informatycznego zostanie przesłane zlecenie resetu.

reset hasła w USOSweb

Opcja „RESETUJ HASŁO” dostępna jest tylko dla aktywnych studentów, którzy zostali wpisani na aktualny cykl dydaktyczny (czyli semestr letni lub zimowy).

Hasła resetowane są dwa razy dziennie w dni robocze (o godzinie 9:00 oraz o godzinie 15:00).