Warsztaty Sztuka dbania o własną kreatywność-nauczyciel i sprawy niemożliwe

Z lewej strony logotyp Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój zawierający jedną gwiazdkę białą, jedną żółtą oraz jedną czerwoną na niebieskim tle, z prawej strony logo Unii Europejskiej, żółte gwiazdki ułożone w kółko na niebieskim tle oraz napis Unia Europejska Europejski Funduszu Społeczny. Na środku biało-czerwona flaga Polski z napisem Rzeczypospolita Polska

Grupa docelowa: kadra dydaktyczna

Termin: 04.02.2021 r. w godzinach 10:00-13:30

Liczba godzin kursu: 4 godz. (1 godz. = 45 min.)

Liczba osób: max. 10

Miejsce szkolenia: zdalna forma warsztatów

Prowadzący: dr Miłosława Malzahn

Certyfikat: TAK

Zakres szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:
  • Poznanie zasad pobudzenia wyobraźni.
  • Wykształcenie umiejętności wykonywania ćwiczeń na konstruowanie wewnętrznych obrazów.
  • Poznanie i utrwalenie kilku zasad mnemotechniki (łańcuszek skojarzeń, pałac).

Rejestracja na szkolenie:

Uwaga – szkolenie jest skierowane do kadry dydaktycznej.

Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pola oznaczone * muszą być wypełnione aby formularz został wysłany.