Promocja kursu języka chińskiego na WIZ

25-10-2023

W dniu 11 października 2023 r. na Wydziale Inżynierii Zarządzania promowaliśmy kurs języka chińskiego. Kurs organizujemy w ramach działania Klasy Konfucjańskiej Politechniki Białostockiej.

Na stoisku studenci mogli porozmawiać z Kierowniczką Klasy, dr Katarzyną Anną Kuźmicz. Poznali też naszych lektorów – Chunyu Liu i Xinlong Gao. Zainteresowanym kursem języka chińskiego udzielaliśmy wszystkich informacji o kursie – grafiku, stosowanych podręcznikach i rekrutacji na kurs, która trwa do 12 października. Nasi potencjalni kursanci mieli również okazję spróbować swoich sił w kaligrafii oraz skosztować chińskiego ciastka z wróżbą.

Zajęcia startują 16 października.