Komisja konkursowa

28-05-2021
zdjęcie z banerem konkursu Niesamowita Maszyna
Dziękujemy za wasze zgłoszenia do czwartej edycji konkursu „Niesamowita Maszyna”!

Otrzymaliśmy filmy z niesamowitymi maszynami od konstruktorów z Częstochowy, Włocławka, Tarnowa i Krakowa oraz z Białegostoku. Wszystkie nadesłane prace analizowane są obecnie przez członków komisji konkursowej.

W skład komisji konkursowej czwartej edycji konkursu Niesamowita Maszyna wchodzą:
  • dr hab. inż. Mirosław Świercz, prof. PB, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Białostockiej*
    *członek powołany na podstawie punktu 6.5. Regulaminu Konkursu Niesamowita Maszyna, który brzmi: „Skład osobowy Komisji konkursowej może ulegać zmianie w każdej edycji i ogłaszany będzie każdorazowo na stronie internetowej konkursu.”
  • dr hab. inż. Jarosław Szusta, prof. PB, Prorektor ds. Studenckich
  • mgr inż. arch. Radosław Górski, Wydział Architektury PB
  • dr inż. Katarzyna Kalinowska-Wichrowska, Wydział Budownictwa i Nauk o Środowisku PB
  • dr hab. inż. Andrzej Ruszewski, prof. PB, Wydział Elektryczny PB
  • dr inż. Romuald Ziółkowski, Wydział Inżynierii Zarządzania PB
  • dr hab. inż. Łukasz Derpeński, Wydział Mechaniczny PB
  • Izabela Niziałek, kierownik działu rekrutacji i Employer Brandingu Fabryki Mebli „Forte” S.A.
  • Maria Magdalena Milcarz, koordynatorka ds. sesji testowych w Stowarzyszeniu Mensa Polska.
Nie możemy doczekać się ich werdyktu i wyłonienia finalistów tegorocznego konkursu!