Obejrzyj relację z finału

26-03-2019
zwycięzcy w klipie PlatonTV

Kto był, ten pamięta emocje, ducha rywalizacji i dźwięki zębatek, łańcuszków, kulek, spadających klocków. A kto nie był… ten niech nie żałuje, tylko obejrzy relację PlatonTV z finału drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Politechnikę Białostocką.

21 marca 2019 r. spotkało się 10 drużyn, które zbudowały konstrukcje na wzór maszyny Rube Goldberga i przeszły eliminacje konkursowe. Na holu Centrum Nowoczesnego Kształcenia uczestnicy odtworzyli swoje „niesamowite maszyny”, które wcześniej mogliśmy oglądać tylko na kanale youtube. Każda konstrukcja była uważnie oglądana i oceniana przez Kapitułę konkursową, której przewodniczył Prorektor ds. Studenckich PB prof. Jarosław Perszko.

Miejsce pierwsze, nagrodę w wysokości 5 tys. złotych oraz prawo do podjęcia studiów stacjonarnych na wybranym kierunku studiów na Politechnice Białostockiej zdobyła drużyna Team DYNKS: Jakub Tymiński, Konrad Hryniewicki i Jakub Fluda oraz ich „niesamowita maszyna” – Bulbulator.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z finału konkursu „Niesamowita Maszyna” na platformie Telewizja HD PlatonTV: biaman.platontv.pl/show