Zakończenie Konkursu odbędzie się 26 maja o godzinie 12:15 w auli I Wydziału Elektrycznego PB, ul. Wiejska 45D.
Serdecznie zapraszamy!
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Karolina Tkaczuk | Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim | 23 | nagroda I stopnia |
2 |
Franciszek Budrowski | Społeczne Gimnazjum STO nr 2 w Białymstoku | 20 | nagrody II stopnia |
Jacek Jakimiuk | Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Izabeli Branickiej w Białymstoku | |||
4 |
Tomasz Smolarczyk | Społeczne Gimnazjum STO nr 2 w Białymstoku | 18 | |
5 |
Jan Murawski | Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży | 14 | nagrody III stopnia |
6 |
Julia Szydlik | Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku | 12 | |
7 |
Marta Banel | Publiczne Gimnazjum nr 1 im. ks. Wł. Rabczyńskiego w Wasilkowie | 8 | wyróżnienia |
Grzegorz Ignatowicz | Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jarosława Kostycewicza w Bielsku Podlaskim | |||
Anna Stpiczyńska | Publiczne Gimnazjum nr 6 im. T. Kościuszki w Łomży | |||
10 |
Dariusz Klimowicz | Publiczne Gimnazjum nr 32 w Białymstoku | 7 |
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Michał Łupiński | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 24 | nagroda I stopnia |
2 |
Kinga Bronakowska | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 20 | nagrody II stopnia |
3 |
Łukasz Grabowski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 19 | |
4 |
Anna Białokozowicz | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 17 | nagrody III stopnia |
Anna Muszyńska | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | |||
Mateusz Wendołowicz | II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | |||
7 |
Dominik Korzątkowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 14 | |
8 |
Adam Karwowski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 12 | wyróżnienia |
Maciej Mucha | II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | |||
Jakub Niewiński | VI Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | |||
Marek Smolarczyk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | |||
12 |
Monika Zielińska | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 10 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Kinga Bronakowska, Adam Karwowski, Michał Łupiński | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
56 |
2 |
Anna Białokozowicz, Anna Muszyńska, Monika Zielińska | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
44 |
4 |
Szymon Buczyński, Łukasz Grabowski, Igor Kołakowski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży (drugi zespół) |
33 |
5 |
Dominik Korzątkowski, Marek Smolarczyk, Dominika Wasilewska | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku (drugi zespół) |
32 |
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 |
Michał Swidziński | II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 24 | nagroda I stopnia |
2 |
Przemysław Kozłowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 18 | nagrody II stopnia |
Weronika Miszkiel | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | |||
4 |
Emanuel Zarzecki | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 16 | |
5 |
Łukasz Szabłowski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 14 | nagroda III stopnia |
6 |
Anna Kozłowska | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 9 | wyróżnienia |
7 |
Jacek Andrzejewski | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | 8 | |
Witali Bułatow | IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K Norwida w Białymstoku | |||
Kamil Kundzicz | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |||
Michał Mieszkuniec | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | |||
Przemysław Perkowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Przemysław Kozłowski, Weronika Miszkiel, Przemysław Perkowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku |
44 |
2 |
Natalia Snopko, Beata Kakareko, Michał Swidziński | II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku |
29 |
4 |
Aleksandra Dajnowicz, Katarzyna Pawelczyk, Emanuel Zarzecki | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży |
24 |