EIT Manufacturing zaprasza do udziału w Hackathonie

29-10-2021

EIT Manufacturing zaprasza studentów do udziału Talent’ON e.DO_Cube Hackathon, organizowanym przez COMAU i POLIMI. Hackathon odbędzie się online w dniach 25 i 26 listopada 2021. Weź udział i zaprogramuj swojego własnego wirtualnego robota!

Do udziału w wydarzeniu zaproszonych zostanie tylko 100 osób, które utworzą łącznie 20 zespołów (po 3-5 uczniów każdy). Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji do 12 listopada 2021.

Zarejestruj się

Hackathon dedykowany jest w szczególności studentom studiów licencjackich i inżynierskich, których zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów magisterskich organizowanych przez EIT Manufacturing. Rekrutacja na studia magisterskie EITM zostanie otwarta już 1 listopada 2021 i potrwa do 1 marca 2022.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności