logo Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, flaga Polski, logo Urzędu Marszałkowskiego województwa podlaskiego, logo Unii Europejskie

Nabór wniosków aplikacyjnych

29-04-2021

Od  do 12 kwietnia 2021, w ramach projektu pn. „Pilotażowy projekt dotyczący rozwoju współpracy w zakresie B+R między biznesem i uczelniami”  ( Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego 2014-2020), prowadzimy nabór (on line) wniosków granatowych o realizację prac badawczo – rozwojowych.

Kto może uczestniczyć w naborze na realizację prac badawczo-rozwojowych ?

Nabór jest dedykowany pracownikom naukowym Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Uniwersytetu w Białymstoku.

Prace badawczo – rozwojowe, będące przedmiotem naboru powinny dotyczyć 3-7 poziomu gotowości technologicznej (TRL).

Wnioski aplikacyjne mogą być składane przez pracowników naukowych Uczelni:

-jako samodzielny twórca/współtwórca lub autor/współautor wyników badań naukowych lub prac rozwojowych, który samodzielnie występuje o wsparcie w ramach projektu,

-jako Zespół twórców/współtwórców lub autorzy/współautorzy wyników badań naukowych lub prac rozwojowych i jeśli dotyczy z pracowników technicznych, którzy wspólnie występują o wsparcie w ramach projektu.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wnioski aplikacyjne, których przedmiotem są prace badawczo – rozwojowe, które mają potencjał rynkowy do komercjalizacji.

Na prośbę potencjalnych grantobiorców termin składania wniosków aplikacyjnych, za pośrednictwem strony internetowej, został wydłużony do 14 maja 2021 roku.

Link do wniosku aplikacyjnego –>  https://pb.edu.pl/pilot/wniosek-aplikacyjny/

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie internetowej: https://pb.edu.pl/pilot/

Kontakt:

Koordynator  Projektu: dr hab. inż. Roman Kaczyński, prof. PB.

Biuro Obsługi Projektu: Justyna Chlabicz: Biuro ds. Rozwoju i Programów Międzynarodowych tel: 85 746 9764 mail: pilot@pb.edu.pl