Legitymacja studencka – sprawdź jakie funkcje może pełnić

Elektroniczna Legitymacja Studencka Politechniki Białostockiej (ELS) stanowi dokument upoważniający do korzystania ze zniżek studenckich (m.in. kolejowych, w kinach i teatrach, itp.). Na żądanie prowadzącego, nauczyciela akademickiego, studenci są zobowiązani do okazania legitymacji studenckiej. Dotyczy to również zaliczeń i egzaminów.

Legitymacja umożliwia też:

O tym, jak uruchomić dodatkowe funkcje legitymacji studenckiej przeczytasz TUTAJ

mLegitymacja. mLegitymacja. Źródło: https://www.gov.pl

mLegitymacja

Obok tradycyjnego dokumentu studenci Politechniki Białostockiej mogą zamawiać elektroniczne wersje swoich legitymacji za pośrednictwem USOSweb i udostępnionego tam modułu mLegitymacji. mLegitymacja studencka to mobilna wersja dokumentu (Elektronicznej Legitymacji Studenckiej), potwierdzająca status studenta i uprawniająca do korzystania z ustawowych ulg.

Więcej o mLegitymacji: mobywatel/mlegitymacja-studencka

Wszelkie informacje związane z uruchomieniem mLegitymacji w Politechnice Białostockiej znajdują się na stronie www.