Kategoria klas drugich
Nagroda Główna im. Edmunda Puczyłowskiego
1
|
Aleksander Mielnikau |
I LO Białystok |
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1
|
Aleksander Mielnikau |
I LO Białystok |
24 |
nagrody I stopnia |
2
|
Jan Błażuk |
II LO Białystok |
23 |
3
|
Paweł Buczyński |
ALO PB Białystok |
20 |
4
|
Marta Smolej |
I LO Białystok |
18 |
nagrody II stopnia |
5
|
Maciej Sirocki |
II LO Białystok |
17 |
6
|
Karol Kuc |
II LO Białystok |
14 |
nagroda III stopnia |
7
|
Kacper Walczuk |
I LO Łomża |
11 |
wyróżnienia |
8
|
Michał Burzyński |
II LO Białystok |
10 |
9
|
Weronika Betiuk |
ALO PB Białystok |
8 |
Maciej Niedźwiedź |
ALO PB Białystok |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1
|
Aleksander Mielnikau, Marta Smolej, Michal Szydło |
I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
48
|
2 |
Jan Błażuk, Tomasz Mioduszewski, Maciej Sirocki |
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
47 |
3 |
Weronika Betiuk, Paweł Buczyński, Maciej Niedźwiedź |
Akademickie Liceum Ogólnokształcące PB w Białymstoku |
36 |
4 |
Michał Burzyński, Karol Kuc, Przemysław Twarowski |
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku (drugi zespół) |
30 |
Kategoria klas trzecich
Nagroda specjalna
1
|
Dominika Przesław |
I LO Łomża |
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy
uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1
|
Mariusz Kossakowski |
II LO Białystok |
23 |
nagrody I stopnia |
Stanisław Pańkowski |
3
|
Bartosz Rzemek |
22 |
4
|
Kacper Mocarski |
I LO Łomża |
18 |
nagrody II stopnia |
5
|
Jakub Zych |
II LO Białystok |
17 |
6
|
Filip Pietrewicz |
16 |
7
|
Dominik Śledziewski |
I LO Łomża |
13 |
nagrody III stopnia |
Alicja Przeździecka |
11 |
9
|
Bazyli Nazaruk |
ALO PB Białystok |
10 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1
|
Stanisław A. Pańkowski, Bartosz Rzemek, Jakub Zych |
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku |
62
|
2
|
Jan Głębocki, Mariusz Kossakowski, Filip Pietrewicz |
II Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku (drugi zespół) |
39
|
3
|
Kacper Mocarski, Maciej Orłowski, Alicja Przeździecka |
I Liceum Ogólnokształcące w Łomży |
33
|