Kategoria klas pierwszych
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 | Grzegorz Mironowicz | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 24 |
nagrody I stopnia |
2 | Jakub Skiepko | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 23 | |
3 | Marcin Krasowski | PG nr 6 w Łomży (przy I LO im. T. Kościuszki w Łomży) | 17 |
nagrody II stopnia |
4 | Joanna Bujnowska | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 16 | |
5 | Łukasz Dobrogowski | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 12 |
nagrody III stopnia |
6 | Radian Karpuk | I LO im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim | 11 | |
Aleksander Twarowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 11 | ||
8 | Radosław Olszewski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 10 | |
9 | Noemi Natalia Cieślińska | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 8 |
wyróżnienia |
Piotr Kubicki | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 8 | ||
Michał Szczepankiewicz | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 8 | ||
Piotr Wiśniewski | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie | 8 | ||
Rafał Żak | LO im. C.K Norwida w Mońkach | 8 | ||
14 | Marzena Borzuchowska | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży | 7 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Joanna Bujnowska, Grzegorz Mironowicz, Aleksander Twarowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 51 |
2 |
Jakub Andrzejewski, Łukasz Dobrogowski, Jakub Skiepko | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 40 |
3 |
Piotr Kubicki, Marcin Krasowski, Bartosz Stalewski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 30 |
Kategoria klas drugich
Nagrody indywidualne
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów (na 24 możliwe).
1 | Stanisław Janikowski | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 24 | nagrody I stopnia |
Joachim Jelisiejew | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 24 | ||
3 | Maciej Andrejczuk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 18 | nagrody II stopnia |
Paweł Kondratiuk | II LO im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim | 18 | ||
5 | Albert Mariusz Skłodowski | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie | 17 | |
6 | Karol Kamiński | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 14 | nagrody III stopnia |
Łukasz Sienkiewicz | III Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 14 | ||
8 | Jakub Ignaciuk | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 13 | |
9 | Mateusz Jamiołkowski | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 12 | |
Anna Kosińska | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 12 | ||
Vladimir Markovets | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 12 | ||
Hubert Pompecki | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży | 12 | ||
13 | Kamil Kozłowski | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży | 9 | wyróżnienia |
14 | Michał Krajewski | LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach | 8 | |
Bartłomiej K. Poteraj | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 8 | ||
Piotr Tugeman | IV LO im. C.K Norwida w Białymstoku | 8 | ||
17 | Jacek Gibel | II LO im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku | 7 |
Nagrodzone zespoły
Liczby w czwartej kolumnie oznaczają sumy uzyskanych punktów.
1 |
Maciej Andrejczuk, Joachim Jelisiejew, Karol Kamiński | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 56 |
2 |
Stanisław Janikowski, Anna Kosińska, Vladimir Markovets | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 48 |
3 |
Jakub Ignaciuk, Mateusz Jamiołkowski, Urszula Szczepaniak | I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Białymstoku (II drużyna) | 30 |
Czołówka klasyfikacji zespołowej
Klasy Pierwsze |
pkt |
Klasy Drugie |
pkt | ||
1 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 51 | 1 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku | 56 |
2 | III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku | 40 | 2 | I LO im. T. Kościuszki w Łomży | 48 |
3 | I LO im. T. Kościuszki w Łomży | 30 | 3 | I LO im. A. Mickiewicza w Białymstoku (II zesp.) | 30 |
4 | I LO im. T. Kościuszki w Łomży (II zesp.) | 18 | 4 | II LO im. M. Konopnickiej w Łomży | 21 |
5 | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie | 14 | 5 | I LO im. T. Kościuszki w Łomży (II zesp.) | 20 |
6 | I LO im. T. Kościuszki w Bielsku Podlaskim | 11 | LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Siemiatyczach |
Nieoficjalna klasyfikacja łączna
(czołowa czwórka)
1 | I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku | 107 |
2 | I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Łomży | 78 |
3 | III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białymstoku | 56 |
4 | I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży (drugie zespoły) | 38 |
31 maja 2006