Przebudowa budynku oraz segmentów mieszkalnych w Domu Studenta nr 2 „Beta” Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 12 w Białymstoku

23-09-2023

Przebudowa budynku wraz z budową instalacji wentylacji mechanicznej w celu dostosowania do obowiązujących przepisów w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz przebudowa segmentów mieszkalnych wraz z sanitariatami w Domu Studenta nr 2 „Beta” Politechniki Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 12 w Białymstoku.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki, których dysponentem jest Minister Edukacji i Nauki, w ramach przyznawania, rozliczania i przekazywania środków finansowych na realizację inwestycji związanych z kształceniem oraz działalnością naukową.

logo MEN oraz flaga Polski

Data rozpoczęcia inwestycji – lipiec 2023 r.