Informacje o Chórze Politechniki Białostockiej w tekście łatwym do czytania

Chór Politechniki Białostockiej powstał w 1977 r.

Od grudnia 1997 r. kieruje nim Wioletta Miłkowska.

W skład Zespołu wchodzą studenci, absolwenci i pracownicy Politechniki Białostockiej, których łączy pasja, szczególnie śpiewu.

Jeśli chcesz się skontaktować z Chórem możesz:

• możesz wysłać e-mail na adres: chor@pb.edu.pl
  • możesz zadzwonić sam lub przy pomocy innej osoby na numer telefonu: 607 334 455
  • możesz przyjść do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Białostockiej.
    Czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-15:00.
    Biuro znajduje się w budynku głównym szkoły, przy ulicy Wiejskiej 45A, w pokoju 39C na piętrze.