Święto Politechniki Białostockiej

26-11-2022

plakat święta PB 20221 grudnia Politechnika Białostocka obchodziła 73. rocznicę powstania. Podczas uroczystego posiedzenia Senatu gratulacje odebrały osoby, które uzyskały tytuły profesora, stopnie doktora habilitowanego oraz doktora. Poznaliśmy najlepszych studentów, doktorantów, laureatów nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku. Studenci przedstawili wyniki plebiscytu na najlepszego dydaktyka, a Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Białostockiej kolejnych Złotych Absolwentów Uczelni. Politechniki Białostockiej.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe, które podnoszą problemy przestrzenne Białegostoku, nagrodę oraz wyróżnienie Prezydenta Białegostoku za „Koncepcję parku deszczowego w przestrzeni publicznej Białegostoku” otrzymała  nasza chórzystka mgr inż. Karolina Skorupa. Gratulujemy!

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił Chór Politechniki Białostockiej pod dyrekcją prof. Wioletty Miłkowskiej.