Uwaga studencie – rusza specjalna edycja Fabryki Inżyniera

17-05-2023

W dniu 18.05.2023 r. rusza rekrutacja na specjalną, krótką edycję Fabryki Inżyniera w ramach trzech projektów zintegrowanych realizowanych przez Politechnikę Białostocką, która potrwa do 05 16.06.2023 r.

Działania będą realizowane w ramach projektów finansowanych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój:

• PB2020 – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Białostockiej
  • PB2.0 – Zintegrowany Program Rozwoju
  • ZIREG – Zintegrowany Program Politechniki Białostockiej na rzecz Rozwoju Regionalnego

Zadania projektów dedykowane jest studentom 4 ostatnich semestrów I i II stopnia studiów stacjonarnych, którzy jeszcze nie brali udziału w projekcie z wydziałów: Architektury, Budownictwa i Nauk o Środowisku, Elektrycznego, Informatyki, Inżynierii Zarządzania oraz Mechanicznego.

W ramach specjalnej edycji FDI przewidziano:

• Szkolenia komunikacyjne i interpersonalne.
  • Szkolenia praktyczne realizowane przez przedsiębiorców w formie wykładu i warsztatów (łącznie 8h).
  • Szkolenia certyfikowane.

Udział w projekcie jest w 100% bezpłatny, finansowany ze środków UE.

Każdy uczestnik będzie zobowiązany do wzięcia udziału w minimum dwóch formach wsparcia tj. np. szkolenie komunikacyjne + szkolenia praktyczne, szkolenie komunikacyjne + szkolenia certyfikowane, szkolenia praktyczne + szkolenia certyfikowane.

Do Fabryki Inżyniera zapisać się można tylko do projektu, w którym nie jest lub nie było się uczestnikiem.

Jako uczestników projektu, traktowane są osoby, które korzystały ze wsparcia/ dostarczyły umowę do Biura Projektu/ znajdują się na liście podstawowej osób zakwalifikowanych do danego projektu.

Osoby zakwalifikowane do projektu zobligowane będą do uczestnictwa w badaniu Bilansu Kompetencji na początku i końcu udzielanego wsparcia.

Wsparcie planowane jest do realizacji w okresie czerwiec – listopad 2023 r.:

• Szkolenia komunikacyjne w godzinach popołudniowych w tygodniu lub weekendowo.
  • Warsztaty technologiczne (tj. wizyty studyjne z warsztatami w firmie) głównie w tygodniu.

Godziny wsparcia będziemy się starać dopasować do Państwa zajęć na uczelni.

Przed wysłaniem formularzy rekrutacyjnych prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami projektów w szczególności z regulaminami uczestnictwa w projektach dostępnymi na stronach projektów:

Zgłoszenia należy dokonać w formie elektronicznej poprzez:

Formularz zgłoszeniowy na stronie, zgłoszenia w innej formie niż opisane nie będą przyjmowane.

W formularzu rekrutacyjnym należy zaznaczyć w ramach, którego projektu wnioskują Państwo wziąć udział:
  • PB2020
  • PB2.0
  • ZIREG

Decyzję o kwalifikacji do danego projektu podejmuje Manager projektu.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Projektów pod nr tel. 85 746 93 37